En Güzel Kısa Saç Modelleri

684
Kısa Saç Modelleri

Kısa saç modelleri bayanlar için hem büyük kolaylık hem de şekil vermesi zor bir kesimdir. Saç yapısını iyi tanımak ve doğru bir kesim ile şekil vermek daha kolay olacaktır.

Dikkat edilmesi gereken en önemli nokta yüz şekline uygun saç modelinin bulunmasıdır. İyi bir kuaförün elinden çıkan bir kesim ile kusursuz bir görünüm yakalanabilir. Ayrıca yıpranmış ve formunu yitirmiş saçların eski canlılığına kavuşması ve nefes alması için de saç kesimi gerekmektedir. Son yıllarda uzun saça oranla daha çok kısa saç tasarımları tercih edilmektedir. Kısa saç modelleri kadın tasarımlarını tek tek inceleyip, size en uygun olanı bulalım.

Bob Kesim

En gözde kısa saç kesimlerinden birisidir. Son yılların popüler modelinde katlı ve hacimli bir görünüm elde edilmektedir. Havalı bir kırık fön ile kullanımı tercih edilir. Dar ve küçük yüzlü kişiler için kullanımı daha yerinde olacaktır.

En Güzel Kısa Saç Modelleri - Sarı Bob Kesim

En Güzel Kısa Saç Modelleri - Kahverengi Bob Kesim

En Güzel Kısa Saç Modelleri - Mor Bob Kesim

En Güzel Kısa Saç Modelleri - Siyah Bob Kesim

En Güzel Kısa Saç Modelleri - Süt Kahve Bob Kesim

En Güzel Kısa Saç Modelleri - Siyah Bob Kesim

Genç görünmek isteyen her yaştan bayan için oldukça kullanışlı bir model olduğunu söyleyebiliriz.

En Güzel Kısa Saç Modelleri - Sarışın Bob Kesim

En Güzel Kısa Saç Modelleri - Bob Kesim Sarışın

En Güzel Kısa Saç Modelleri - Bobbed Saç Stili

Platin Bob Kesim - Kısa Saç Modelleri

Pixie Saç Kesimi

Bu model dinamik bir görünüm sağlayacaktır. Aslında kısa kesim saç modellerinden birisi olup, özgünleştirilmiştir. Saçın ön ve üst tarafı daha uzun kesilip, arkaya doğru kısalmaktadır. Açık renk saç kullanan bayanların tercih edeceği ve kesimin daha iyi görüneceği bir tasarımdır. Düz kısa saç modelleri arayanlar için iyi bir modern tercih olabilir.

Klasik Küt Kesim

Her zaman aynı değere sahip olan ve çok tercih edilen modellerdendir. Kulak altında dümdüz bir kesim ve düz fön ile kullanılmaktadır. Oval yüzlü ve küçük yüz hatlarına sahip kişilerde iyi bir görüntü yaratacaktır. Bu modeli daha büyük yüz hatlarındaki kişilerin kullanması için kahküllü kesim önerilebilir. Böylece yüz daha küçük görünebilecektir.

En Güzel Kısa Saç Modelleri - Sarışın

Beyaz Saç Kısa Kesim

Kısa Siyah Saç Modelleri

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz